Współpraca

.

Realizujemy płaskorzeźby na zamówienie, zapewniając kompleksową obsługę od koncepcji po finalny produkt. Współpracujemy z sieciami hoteli, showroomami oraz restauracjami, dostarczając unikatowe dzieła sztuki, które podkreślają charakter każdej przestrzeni. Tworzymy również kolekcje dedykowane konkretnym inwestycjom, zapewniając oryginalne i spersonalizowane rozwiązania dla naszych klientów.

Jesteśmy otwarci na udostępnianie naszych płaskorzeźb do sesji zdjęciowych i na plany filmowe, co pozwala na stworzenie niezapomnianej atmosfery w każdym projekcie.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, skontaktuj się z nami poprzez formularz znajdujący się na dole strony.

Nasze współprace

Salone del Mobile 2024

Płaskorzeźby LADNINI pojawiły się podczas Salone del Mobile 2024 w Mediolanie. Reliefy ozdobiły showroom GioiAtelier, reprezentujący marki Capital Collection i Italamp.

Hilton Gdańsk x LADNINI

Poznaj ekskluzywną kolekcję płaskorzeźb LADNINI, stworzą podczas wyjątkowej współpracy z hotelem Hilton w Gdańsku. Nasze indywidualne dzieła sztuki doskonale wpisują się w prestiżowy charakter tego ekskluzywnego obiektu.

Must Have 2023

W 2023 roku płaskorzeźba Botanica II zdobyła tytuł i nagrodę MUST HAVE 2023 w plebiscycie Łódź Design Festival.

Salone del Mobile 2023

Płaskorzeźby LADNINI zagościły na prestiżowym wydarzeniu Salone del Mobile 2023 w Mediolanie. Dzięki współpracy z renomowaną włoską marką Atmosphera, nasze płaskorzeźby stały się nieodłącznym elementem dekoracyjnym ich stoiska. Nasze unikatowe dzieła, wzbogaciły przestrzeń i atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia.

Mesmetric x LADNINI

Odkryj nowe wymiary estetyki i elegancji z kolekcją LADNINI Selected, stworzoną specjalnie dla showroomu Mesmetric. Każda płaskorzeźba w kolekcji LADNINI Selected wyróżnia się niepowtarzalnym stylem i doskonałym wykonaniem, tworząc niezrównaną atmosferę w każdym wnętrzu. Kolekcja jest dostępna wyłącznie w showroomie Mesmetric przy ul. Burakowskiej w Warszawie.

LABEL magazine

Poznaj inspiracje i historię marki LADNINI.

link do artykułu

Dobry Design 2024

Kolekcja BOTANICA została nominowana do grona TOP 3 Dekoracji w konkursie Dobry Design 2024 w Katowicach.

Sesje zdjęciowe

Reliefy LADNINI biorą udział w wielu sesjach zdjęciowych, m.in pojawiły się w sesji wizerunkowej Gala Concept Design, zdjęcia i produkcja sesji: Jola Skóra, scenografia i stylizacja: Anna Olga Chmielewska.

Weranda magazyn

Płaskorzeźby LADNINI wśród najlepszych, unikatowych sposobów na dekorację ścian.

Skontaktuj się z nami

współpracują z nami